zobacz proces tworzenia stronyproces strony proces tworzenia strony www
MENU
FINEO MEDIA - strony internetowe Lublin
Strony internetowe - Lublin, Sanok, Krosno

Profesjonalna strona internetowa
- najmocniejszy argument w walce z konkurencją

Identyfikacja wizualna
- bądź oryginalny i zachwyć swoich Klientów.

Pozycjonowanie
– by Twoja firma zaistniała w sieci.

O NAS

STRONA GŁÓWNA > O NAS

FINEO MEDIA W PIGUŁCE

Fineo Media to firma, którą stworzyliśmy, by móc dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem informatycznym. Chcemy, by tworzone przez nas strony i sklepy internetowe były profesjonalną wizytówką naszego Klienta.

Strony www poprzez nowoczesny design i zaawansowane rozwiązania mają przyciągać do Państwa nowych odbiorców i pozwalać na jak najszerszą promocję Waszych działań. Efekt ten możemy osiągnąć poprzez współpracę - wysłuchanie Państwa oczekiwań i zaproponowanie najlepszej oferty.

Cechuje nas wysoka jakość usług. Każdy projekt jest dla nas tak samo ważny, a indywidualne podejście jest naszym priorytetem. Z zaangażowaniem analizujemy potrzeby każdego Klienta i na ich podstawie realizujemy projekt. To właśnie szczególnie nam - jako młodej agencji - zależy, aby zlecenia wyróżniały się zarówno grafiką i funcjonalnością, jak i tym, czego Klient nie widzi - dobrze napisanym, optymalnym kodem bez ukrytych linków, tylnych wejść czy nadmiarowego kodu. Działamy nieszablonowo i kreatywnie, oferując przy tym naprawdę konkurencyjne ceny.

Miejscem naszego działania jest nie tylko Lublin, ale także m.in. Sanok i Krosno. Nie ma więc znaczenia czy są to Bieszczady, morze, Mazury czy jeszcze inny zakątek kraju. Jeśli tylko chcecie, żeby to Fineo Media stworzyła dla Was coś niepowtarzalnego, zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

507 443 919730 303 350730 303 360 kontakt@fineomedia.pl