zobacz proces tworzenia stronyproces strony proces tworzenia strony www
MENU
FINEO MEDIA - strony internetowe Lublin
Strony internetowe - Lublin, Sanok, Krosno

Profesjonalna strona internetowa
- najmocniejszy argument w walce z konkurencją

Identyfikacja wizualna
- bądź oryginalny i zachwyć swoich Klientów.

Pozycjonowanie
– by Twoja firma zaistniała w sieci.

JAK USPRAWNIĆ WSPÓŁPRACĘ?

STRONA GŁÓWNA > JAK USPRAWNIĆ WSPÓŁPRACĘ

Aby pomóc usprawnić relacje pomiędzy Klientem a naszą agencją oraz przyspieszyć czas wykonania zlecenia, przygotowaliśmy parę porad:

JAK NAJWIĘCEJ INFORMACJI

Zanim wyślesz maila z wytycznymi dot. zlecenia, dobrze zastanów się jak ma wyglądać Twój projekt i jakie informacje będą przydatne na etapie projektowania. Jeśli w niektórych kwestiach nie możesz się zdecydować, zapytaj o radę. Zawsze staramy się pomagać Klientom w podjęciu właściwej decyzji. Im więcej nam napiszesz o swoich oczekiwaniach, tym lepiej.

WSZYSTKIE MOŻLIWE MATERIAŁY

Dostarczenie logo w formacie wektorowym (EPS/PDF) jeden z podstawowych rodzajów grafiki komputerowej. Grafika w formie wektorowej może być skalowalna bez utraty jakości. Przykładowe rozszerzenia: EPS, PDF, SVG.
więcej
oraz dobrej jakości zdjęć znacznie ułatwi pracę nad stroną. Czas na wektorowanie słabego jakościowo loga i szukanie odpowiednich zdjęć można przeznaczyć na projektowanie. Jeżeli dostarczone zdjęcia nie będą pasowały do strony, istnieje możliwość zakupu lepiej dobranej grafiki. Koszt zakupu ustalany jest indywidualnie.

DOBRY KONTAKT

Dobry kontakt mailowy i telefoniczny przyspiesza proces realizacji. Dlatego jeśli chcesz, aby zlecenie nie zajmowało zbyt dużo czasu, postaraj się na bieżąco być z nami w kontakcie.

PRZEMYŚLANE POPRAWKI

Myśląc nad poprawkami do projektu, zastanów się dobrze czy są one konieczne. Postaraj się też napisać, dlaczego chcesz takiej zmiany. Ważne jest, aby dokładnie określić, który element należy zmienić. Bardzo przydatne mogą okazać się zrzuty ekranu.

KONTAKT

507 443 919730 303 350730 303 360 kontakt@fineomedia.pl